Event starts on 25.5.2018 9:00
Add to favorites
  • Location Praha
  • Category
  • Created 11.3.2018
  • Author admin

Popis

Jak se při řízení projektů popasovat s výzvami, které přináší globální tržní prostředí či svět virtuálních týmů? Jak pracovat s nastupující generací odchovanou počítači, sociálními sítěmi a internetem? Co si představit pod pojmem digitalizace v projektovém řízení nebo co to je Design Thinking?

Na tyto a mnohé další otázky naleznete odpověď na konferenci PMcon 2018!

Pátý ročník akce, která je tradičně připravována především pro studenty a juniory ve světě projektového řízení, nese podtitul „Projekťák v digitálním věku“. Na přednáškách a workshopech vedených zkušenými profesionály načerpáte nové znalosti uplatnitelné při práci na vlastních projektech i inspiraci pro svůj další rozvoj.

Tradiční součástí akce je i festival pracovních příležitostí TalentMagnet, kde si návštěvníci mohou najít zajímavou stáž nebo dokonce novou práci. Po skončení hlavního programu se můžete těšit na navazující networking s přednášejícími, vedoucími workshopů a dalšími účastníky akce. Zejména ale můžete očekávat den protkaný digitálními technologiemi, dobrou náladou a cennými zkušenostmi vašich kolegů.

www.facebook.com/events/251591565411034/

Contact Listing Owner